| glontzu a întrebat:

Cine stie cum pot sa salvez o pagina la google chrome? pentru ca atunci cand deschid google chrome sa imi apara toate? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Scherimuvi a răspuns:

Poi te duci pe saitul care doresti te duci sus in dreapta la steluta da clik pe ea dai terminat si tot asa pe care sait doresti dupa dai clik pe + de sus pentru a deschide o fila noua dai clik dreapta pe bara gri si bifezi ultima optiune si daca vrei sa deschizi toate site-urile pe care leai bagat in bara dai clik dreapta pe bara gri si dai deschide toate marcajele
Succes

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jameson a răspuns:

Dai click pe steluta langa link. In dreapta butonului de refresh.

| andreeei a răspuns:

Sub exit (x) ai o mica cheie
Optiuni -> Home page: google.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai fost prea explicit cu aceasta intrebare dar o sa incerc sa-ti raspund! Daca vrei sa salvezi pagina ca html dai click dreapta si Save as apoi alegi locatia daca vrei un shortcut pe desktop dao click dreapta pe desktop apoi new alegi shortcut si acolo scrii link-ul paginii web pe care doresti sa o ai la indemana!

| rozYy a răspuns:

Meniu goole chrome(unealta din dreapta sus)/optiuni/elemente de baza/ la pornire si bifezi unde zice redeschideti paginile care au fost deschise ultimele

| Anutza93 a răspuns:

Dai click stinga si apesi DONE, asta-i tothappy bafta