| raulik1234 a întrebat:

Buna am google chrome si vreau sa imi salvez de ex. facebookul acolo la fila noua cum fac?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde scrii siteuri gen www.tpu.ro ai o steluta in capat dai acolo (in cazul tau la facebook) si dai add to bookmarks.

| raulik1234 explică (pentru anonim_4396):

Daca dau pe steluta aia imi da doar nume... si dosar si daca dau derulare la dosar bara de marcaje alte marcaje si alegeti alt dosar

| Alexandru98 a răspuns:

Sub x ai 3 bări
apasă pe ele
și pe acolo trebuie să scrie salveza pagina ca...
apeși pe ea
si gata ai reusit sa o salvezi

| allison20 a răspuns:

In bara unde scrie adresa e o steluta, i se vede numai conturul. Dai click pe steluta si pagina ti se salveaza la bookmark.

| ByankaaBya a răspuns:

Păi dai pe unul din pătratele acelea de acolo şi acolo sus ori dai la Popular şi dai la Web Site şi alegi Facebook ori dai la Custom şi scrii la URL www.facebook.com şi dacă vrei să îi dai titlu scrii la Title, de ex. Facebook