| lucyshefutzu a întrebat:

Cine stie cum sa instalez jocul street racing syndicate? deci l-am downloadat si tot jocul contine un fisier care se numeste patch8.info doua chestii care are ca iconita 3 carti si scrie pe una srs1 si srs2 deci cum fac plzz cine imi sp bine dau funda plzzzz

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai faci clik dreapta pe srs1 si dai extract here, la fel si cu srs2, banuiesc ca-ti va forma o imagine ce trebuie montata cu programul daemon tools pentru ca mai apoi sa dai instal,,, si mai departe cred ca sti...{eventualul serial, crak-ul etc} bafta

| vulcanus_8334 a răspuns:

Esti prost? e usor introduci disck si astepti sa ati apara poza cu street ricing syndicate dai sus le velo si astepti sa ati apara o poza cauti jos si dau instal si pai dupa ce sa instalat joaca bft laughing

| lucyshefutzu explică:

Bine si care iconita? sau ma rog imagine

| adrian98zqz a răspuns:

Salut! In primul rand vulcanus, e vai de capu tau rolling on the floor). Te ajut eu!
Deci fi atent, in caz ca nu sti pentru instalarea acestui joc iti trebuie demon tols, in caz ca nul ai trebuie descarcat, desiguri is mai multe versiuni dar eu ti-o recomand pe : Demon tols lite!
Si chestia cu srs1 si srs2 is imaginile demon tols pur si simplu deschizi srs 1 cu demon tols apoi la un moment dat o sa-ti ceara sa insertezi srs 2, adica deschizi cu demon tols srs 2! (doar dupa ce iti cere) Cam atat a fost. daca nu te descurci cheama pe cineva care stie sa lucreze cu demon tols!

| Gaburici_Mircea-ionel_1969 a răspuns:

Ai reușit să instalezi SRS?