| blockbuster a întrebat:

Cine stie cum se procedeaza la eroarea de winamp, am ramas fara sonor, imi zice : bad direct sound driver. please install proper drivers or select another device in configuration. error code:80070057. am auzit ca trebuie sa reinstalez windowsu dar nu vreau in niciun caz astacrying( va rog ajutati-ma ( matusmea nu stie si o sa ma omoare daca afla ) va rooog

3 răspunsuri:
| Titi_7923 a răspuns:

Cred ca ai probleme cu placa de sunet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am eroarea asta mise blocheaza Error code 80070057 winamp si mise blocheaza melodile cine stie de ce si am instalat si windows-ul din nou si tot asa face

| alinizk a răspuns:

Dezinstaleaza si instaleaza driverul audio din nou dai restart si ar trebui sa iti mearga