| danuta98 a întrebat:

Cine stie daca in finala Eurovision ne-am calificat?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Romania n-a participat in 1 semifinala, din acest motiv nici la vot nu a avut drept (au votat doar tarile care au participat in 1 semifinala). Paula Seling si Ovi vor canta in a doua semifinala (joi, in 27 mai la ora 22:00 pe TVR o sa-i putem vedea) si atunci Romania va avea drept la vot, doar ca noi, cei aflati in Romania, vom putea sa votam doar celelalte tari, nu si Romania (nu putem sa votam noi pe noi, decat daca ne aflam in afara tarii noastre). Sper ca te-am lamurit. winking happy

| Ana-Maria94 a răspuns:

Maine afla, noi inca nu am concurat maine participam in a doua semifinalahappy

| Just Kiddin' a răspuns:

Romania inca nu a participat la semifinala. maine seara este semifinala a doua, in care vom intra si noi. dupa prima semifinala stiu ca s-a calificat Rep. Moldova
uite aici mai multe informatii despre prima semifinala:

http://www.antena3.ro/......99535.html

| xxx_3788 a răspuns:

Semifinala 2 este maine 27. 05. 2010 atunci vom vedea daca ne-am calificat iar finala sambata 29. 05 big grin

| offline a răspuns:

Aseara a fost prima semifinala Eurovision happy. Romania este in a doua semifinala care va avea loc pe 27 mai happy. Vom vedea daca ne vom califica :*.

Have a good day! :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ne-am calificat, acum 10 minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne'am calificat pe locul 3 la semifinala http://sergiuandrei.wordpres.com/! Vom merge in finala!

| work a răspuns:

Romania doar joi participa

| nuteplictisicatebat a răspuns:

Nu neam calificat sigur ca am iesit pe locul 23 din 25.