| bosnea marinela a întrebat:

Cine stie jocul ala vrei sa fii miliardar onlineil caut de mult timp dar nu il mai gasesc.ma ajuta careva?

29 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

A existat pe site-ul Prima Tv in acelasi timp cu concursul. Am mai gasit unul, nu mai tin minte pe unde, dar era cu bani site-ul. Eu joc aproape zilnic varianta de pe francaisfacile.com. Dar e totul in limba franceza.

| kayan a răspuns:

Uite aici doar un exemplu:
http://www.gamegecko.com/millionaire.php

sau mai poti intra pe www.google.com si dai un search dupa: "who wants to be a millionaire" si iti apar acolo mai multe pagini cu jocul asta.

| Ruxandra_8921 a răspuns:

Eu il am dar nu online daca vrei ti-l trimit...imi trimiti id tau de mess si vorbim.,. ti-l trimit daca vrei. pup

| maryan_5776 a răspuns:

Eu am jucat jocul "Chi vuol essere milionario?" pe DVD care e acelasi joc Vrei sa fii miliardar ( sau milionar depinde de moneda big grin), numai ca este in italiana, in varianta romana nu cred ca exista dar poti sa cauti in engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu jocu dar ii engleza tonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu unde trebuie sa cauti da nu vreau sa iti zicbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu-alex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie jocul vrei sa fii miliardar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar fata scrii pe net vrei sa fii miliardar si iti apare acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic ...si eu il caut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dai nr da tel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa te ajut hai pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu eli te pot ajuta sa il gasesti
daca imi dai adresa ta de imeil til trimit pe mes
maine intru din nou poate o lasi aici
adresa ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dracu te ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa fi miliardar in romaneste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

si eu il cut de mult timp si nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa-l cauti pe irinel columbeanu
sau pe mircea_inparatuhappysad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot incerc sa-l caut, variante in romana dar nu-mi reuseste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa proasto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie download vrei sa fi miliardar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il stiu

| dew a răspuns:

Buna sunt mai multe tipuri vrei sa fii milionat iti dau un site dar e in engleza jocul http://www.i-am-bored.com/bored_link.cfm?link_id=22929 sau mai este unul dar nu stiu

| sandrina_3199 a răspuns:

Salut ma numesc sandrina il caut si eu si l-am gasit scrie in google.ro jocul vrei sa fii milionar si inra pe prima linie unde scrie joc oline vrei sa fii milionar pa o zi buna in continuare

| mircea88 a răspuns:

Eu il caut d mt si nu il gasesc