| nokiae51 a întrebat:

Cine stie jocuri horror cu grafica buna, dar nu miciclipuri ceva de minim 2-16 gb ( poate sa fie si shooter dar neaparat sa aiba ceva horror, sf in el )
? DAU FUNDITA care imi zice cel mai bun joc horror pc sau xbox360. Am uitat sa precizez, trebuie sa fie din 2009-2010

Răspuns Câştigător
| adriangabor92 a răspuns:

Dead Space 2, Alan Wake, Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, Resident Evil 3: Nemesis, Doom 3, Penumbra Black Plague, Alone in the Dark, Bioshock, Cryostasis, F.E.A.R, Left 4 Dead, Dead Space

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Dead Space 2, Alan Wake, Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, Resident Evil 3: Nemesis, Doom 3, Penumbra Black Plague, Alone in the Dark, Bioshock, Cryostasis, F.E.A.R, Left 4 Dead, Dead Space

| Crisboss1234 a răspuns:

Outlast,nightmare house 2

| Kabraxas a răspuns:

Cred ca silent hill:homecoming