| Deutza123 a întrebat:

Cine stie jocuri virtuale cum ar fi imvu, kaneva, second life, sims dar ceva mai fain care sa ma pot duce la cumparaturi sa am prieten etc. Dar sa le pot descarca! fundita

5 răspunsuri:
| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

Buna! Eu ma jucam Metin2.ro dar nu iti recomand(creiaza dependenta)

| kta1431k a răspuns:

Http://www.redlightcenter.com/? scrname=Alicia_111 Am inteles ca este ca si second life

| Andrutzikka a răspuns:

Stiu cateva pe care le poti juca online:Stardoll, Ourworld, LadyPopular si cateva de pe facebook cum ar fi Coco Girl, Mall World.Sunt multe
Fundita?big grin

| lucian55 a răspuns:

Eu stiu doar de astea de net cum ar fi club penguin,action allstars,fantage,migoland,secret budiers, poptropica, mai sut daca vrei intra pe saitul miniclip si dai la multyplaier

| aerdna32 a răspuns:

OurWorld