| UnTriunghiEchilateral a întrebat:

Cine stie niste trucuri cu carti? Un site ceva,sau poate il stiti chiar voi si apropo poate stiti vreun truc si cu carti dintr-acelea speciale pentru magie adica cu o carte alba,unu cu fata dubla, stiti voi.

Răspuns Câştigător
| Motanul239 a răspuns:

Iti pot explica un truc dar o voi face numai la mesaje ascunse astfel nu v-a putea afla toata lumea. Daca esti interesat anunta-ma

| UnTriunghiEchilateral explică (pentru Motanul239):

Da.Zimi te rog

| Motanul239 a răspuns (pentru UnTriunghiEchilateral):

Ti-am trimis mesaj!
ti-am dat indicatiile necesare.Succes!

| WhoCares a răspuns (pentru Motanul239):

Imi zici si mie?
plz

| Motanul239 a răspuns (pentru WhoCares):

Pune intrebare si apoi ca sa imi dai si fundita pls!

| Motanul239 a răspuns (pentru WhoCares):

Si....imi dai un mesaj cand ai pus intrebarea si iti voi raspunde cat pot de repede

8 răspunsuri:
| Motanul239 a răspuns:

Sa inteleg ca nu ai avut probleme.