| IceBall a întrebat:

Cine stie raspunsul la ghicitoarea asta: "Ce au fetele mici foarte mare, iar fetele mari foarte mic?"?

Răspuns Câştigător
| Marius_Deaconescu_1992 a răspuns:

Distanta dintre sani...da funda k te omor.ma doare capul cat m-am stresatphbbbbt

24 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Curaj?

| AndraNicoleta a răspuns:

Chef de joaca?

| IceBall explică (pentru AndraNicoleta):

Nu Andra!

| AndraNicoleta a răspuns (pentru IceBall):

Grea ghicitoare laughing

| IceBall explică (pentru AndraNicoleta):

Nu e grea, si esti si fata. Ai fost si mica, esti si mare. Gandeste-te ce ai avut mare cand erai mica, si acum cand esti mare ai foarte mic tongue
Vezi ti-am dat un indiciu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IceBall):

Deci care e raspunsul? big grin

| IceBall explică (pentru anonim_4396):

Raspunsul corect. este cel premiat. Sa ai o zi placuta!

| 0PopaPorno a răspuns:

Parul ?

| Violent a răspuns:

Mai concret despre ce e vorba? Parti ale corpului? Caracter? Vise?

| IceBall explică:

Din pacate nu va pot zice eu raspunsul, de aia se numeste ghicitoare. Dar recunosc uni erau foarte aproape, sau mai departe. Nici un raspuns nu e corect!

| IceBall explică:

Voi posta o ghicitoare mai grea (momentan ma gandesc la una). Ca asta a fost prea usoara.

| Toshima a răspuns:

Saniitonguetonguetonguesper sa-mi dai fundatonguetongue

| IceBall explică (pentru Toshima):

Tu ai vazut fetita mica cu sanii marii?

| Toshima a răspuns:

Sau fundul?big grin

| davidutzu12 a răspuns:

Creier laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele mici au gura mare de surzesti cand tipa unabig grin si fetele mari creier mic laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imaginatie? happy

| CopilașTembel a răspuns:

Mintea :p

| sunt a răspuns:

Hmm... cred ca creierul big grinbig grinbig grin... daca nu este corect, ne-ai putea spune si noua raspunsul? big grin

| sunt a răspuns:

Spune-ne raspunsul ca ai postat de mult intrebarea si nimeni nu o stiut happy

| danubivol a răspuns:

Comportament sau minte?

| Biencutaa127 a răspuns:

Bv

| Gladi_Cristi_1982 a răspuns:

Distanta dintre sanii