| MestecGuma a întrebat:

Cine stie sa faca blog etc. adica as vrea sa fac o colaborare cu cineva care. ma rog ii place sa citeasca etc. eu una citesc foarte mult Fantasy. Si as vrea sa facem impreuna un blog de carti.
cine este interesata sa lase id-ul ori aici ori prin mesaj happy

1 răspuns:
| AndyAndrey35 a răspuns:

Eu, imi place sa fac bloguri despre diverse subiecte, daca doresti si esti interesata, te pot ajuta cu cea mai mare placere uite aici id meu : pustea_a@yahoo.com