| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
Ma intrebam cine ar vrea sa colaboram impreuna. Adica sa facem un blog amandoua despre carti. Aici. cui ii place sa citeasca. eu citesc Fantasy cel mai mult.
cine ar vrea sa lase un id

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Blogul il poti face pe ucoz.ro. cred ca mai bine ar fi sa faci un site gen catalog de articole, in care utilizatorii tai sa posteze articole interesante despre cartile citite/recomandari, etc

| MicutzaCriss a răspuns:

Deea_mada1998
sunt fan carti fantasy si mistery big grin vb mai multe pe mess