| ShiNe1 a întrebat:

Cine stie sa faca server de metin2 ca am nevoie de ajutor. Am experienta, am mai facut server dar nu mi-a iesit cred din cauza ca am ip dinamic dar am folosit dyndns.

Cine stie add id mess: mariusp_1998

Răspuns Câştigător
| AlexandruSirb a răspuns:

Iti poti face cont pe no-ip.com si iti faci un host. Eu am facut mai multe servere... chiar si de metin, desi nu joc. Nu am avut probleme si am si eu IP dinamic (e gresit rutabil, cum spun unii).

| Lavina145 a răspuns (pentru AlexandruSirb):

Alex ma poti ajuta si pe mine sa fac un sv de metin?
MULTUMESC MULT!

| korga a răspuns (pentru AlexandruSirb):

Ma ajuti si pe mine sa fac un servar te rog dau funda...ms

| korga a răspuns (pentru AlexandruSirb):

Ma ajuti si pe mine sa fac un servar te rog dau funda...ms. da add la ernesy_ady

12 răspunsuri:
| Daneiulian a răspuns:

AlexandruSirb imi faci si mie un server de metin plizz da-mi add:iulian_boss_danne daca vrei

Răspuns utilizator avertizat
| Nutzyka a răspuns:

ALEXANDRU ma ajuti si pe mine nutzyka_smecherash@yahoo.com

| MorcovuNud a răspuns:

Sall ma ajuti si pe mine sa fac un sv de metin2? dai add : dovaflavi
Prin IP vreau plz

| Maryan01 a răspuns:

Fac servere de metin daca ma faceti Admin

| Stefanel_Pustiu_Sorin_1998 a răspuns (pentru Maryan01):

Eu vreau te rog id sorin_stefanel

| CatalinFrumuselu a răspuns:

Cine ma ajuta si pe mine sa faca un sv? add catalinbuletin629@yahoo.com

MS

| ShiNe1 explică:

Mersi. Ai id mess sau mai bine vagama tu.

| GabyAgoşton a răspuns:

Ma ajutati si pe mine? va rog id meu :agostongaby