| marya1999 a întrebat:

Cine stie sa imi zica si mie cum se joaca ficus?/

Răspuns Câştigător
| Chérrrie a răspuns:

Buna.
Se joaca in doua persoane prima data se scrie ficus pe foaie iar apoi se alege un numar(ex.5) si un nume de fata/baiat apoi se numara( F I C U S se taie S pentru ca-i al 5-a litera) F inseamna ca te f*** cu persoana respectiva I ca te insori cu persoana respectiva C te casatoresi cu persoana respectiva U ca o urasti pe persoana respectiva si S faci s** cu persoana respectiva.
parca asa eralaughing

2 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Era asa f****,i iubeste,c casatoreste,u uraste,s saruta,iar dupa aia A V M F, A-adevar, V-vis, M-minciuna, F-fals.Le tai cu ce numar ai pus si afli.

| akaleesh20 a răspuns:

F=f...
I=iubeste
C=casatorie
U=uraste
S=sarut Numeri si vezi care iti pica pentru persoana pe care o placi/urasti. se poate juca in 2 sau singurhappy