| radutherap a întrebat:

Cine stie un program care pot sa fac mai scurte melodiile funda

Răspuns Câştigător
| ioana181 a răspuns:

Goldwave. Dai open si iti alegi melodia, apoi dai "set" si spui de unde pana unde sa ti-o editeze, apoi dai "trim" si gata. La sfarsit dai save.

16 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Mp3 cut

| CosteaVlad a răspuns:

Audacity: http://download.chip.eu/......69101.html 3. 12_beta_master. exe&t=4c23af1d&sign=d27afca4a0c2d2018807ea5bfb2a0188&dl_type=dl_hs

| Aiicha a răspuns:

MP3 Sound Cutter

| hehehe a răspuns:

Cauta pe net "zedge". este o pagina pe care iti creezi cont, si iti poti scurta melodiile big grin

Emmy.

| MistikkGirl a răspuns:

Uite site-ul, este online si este ft bun recomand : www.makeownringtone.com

| ColoradoM a răspuns:

Mp3spliter

| ColoradoM a răspuns:

MpTrim

| rallu_5150 a răspuns:

Http://download.kappa.ro/action__file/id__4152

de aici poti downloada :) pe asta il folosesc si eu :) sunt foarte multe dar e cel mai bun.

sper sa-ti fe de folos. :*:*:*

| Klax187_2507 a răspuns:

Easy Mp3 Cutter, gasesti pe google scriind :"Download easy mp3 cutter".

| djza a răspuns:

Poți folosi Virtual DJ, și cu el înregistrezi doar cât dorești din melodie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand programul Any Video Coneverte!, este cel mai bun dintre toate pe care le-am incercat, astept fundita

| kyton a răspuns:

MP3 Cutter

| ancancutzika_3492 a răspuns:

Aceesta il folosesc eu... Xilisoft 3GP Video Converter