| HighFlyer a întrebat:

Cine stie unde pot sa fac parkour in iasi?

6 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Si eu is din iasi si fac parkour. pai in copou in curtea scolii(ma rog eu invat la eminescu si am loc) sau la sport in sala cand va pune sa faceti pe saltele poti incerca frontflip cand pui doua una peste alta. eu cel puti nasa fac.

| HighFlyer explică (pentru DeidaraXR1):

Eu la alcsandri sigur fac in sala de sport care e mare cat o sala de clasa

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru HighFlyer):

Nu te supara, esti clasa a 7-a?

| HighFlyer explică (pentru DeidaraXR1):

A 9-a

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru HighFlyer):

Aha. am facut si eu primara acolo si am niste fosti colegii... nu stiu exact daca stii da iti dau un nume ca dupa cum o cunosc eu nu se da la c8chii de a 7-a a 8-a... danila sabina

| HighFlyer explică (pentru DeidaraXR1):

N-o stiu ca eu am venit dintra 9 aici anul asta