| GeOrGiAnA_7466 a întrebat:

Cine vrea o tara a afara? Funda pentru. cel mai frumos raspuns!^_^

2 răspunsuri:
| Ancu1592 a răspuns:

Poate ma insel dar "afara" oamenii sunt mai buni unii cu alti, mai ajutatori si mai iubitori. In ziua de azi un copil nu are niciun viitor, deoarece politica este la pamant iar banii s-au terminat de ceva vreme...si cand te gandesc cate nedreptati si ce salarii sunt in Romania in comparatie cu alte tarii cred ca e normal sa-ti doresti sa te fi nascut in alta tara big grin parerea mea

| JadeMallow a răspuns:

Pai Sincer nimeni nu mai ajuta pe nimeni in ziua de azi Unii consuma etnobotanice fumeaza din clasa a 3a Nu aveam Reguli Bune sau daca avem sunt incalcate primim mita si mai multe eu cred ca daca TArA noastra aR fi Ca Germania si oamenii la fel de buni am fii in topul celor mai " amabile " tari si poate chiar am intra in SHENGHEN