| Ho1 a întrebat:

Cine vrea sa imprieteneasca cu mine pe facebook? hai sa discutam ceva interesant (cei care au facebook)

Răspuns Câştigător
| HappiChild a răspuns:

Heii. eu am facebook.

| Ho1 explică (pentru HappiChild):

Da-mi adresa si hai ca te pun in prieteni

26 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Ce fel de intrebare este aceasta?! Pune-ti intrebari aiurea pe un site unde poate chiar este nevoie de intrebari serioase!?

| GabiArian22 a răspuns:

Lasa-mi facebook-ul si vorbim

| MrAlex a răspuns:

Ionut alex big grin

| bogboy101 a răspuns:

Cati ani ai? Si ai prieten?

| Ho1 explică (pentru bogboy101):

Vreau s-ai arat lui -sa o primeasca, asa ca haideti dragilor, in prieteni
va roooooogggggggggg

| Lily94 a răspuns:

Eu.

| Ho1 explică (pentru Lily94):

Haide lasa-mi face-ul

| Ho1 explică (pentru Lily94):

Ti-am transmis invitarea de prietenie

| CartofulFred a răspuns:

Http://www.facebook.com/kivvi.batran Asta este facebook-ul unui prieten. A zis ca i se pare ca esti draguta si vrea sa va cunoasteti mai bine.

| Ho1 explică (pentru CartofulFred):

Macar schimba foto, acea pare preaa-preaa!

| CartofulFred a răspuns (pentru Ho1):

Stii, chiar nu mi se pare ok sa razi de prietenul meu. El doar dorea sa fie dragut.

| Ho1 explică (pentru CartofulFred):

Pai da! oh! am acceptat *dragutul* asta, dar eu vreau sa-i arat prietenul meu (o sa-l vezi, il am in prieteni pe face...) ca si eu am inca care ma iubesc, pentru ca el are in prieteni fetite, si cred ca ma schimba, vreau sa-i arat ce prieteni am si eu.

dar cu fotografia ceea Http://www.facebook.com/kivvi.batran o sa creada ceva rau despre mine, as vrea sa fie foto adevarata dar nu unui batran (apropo daca are pana la 20 ani si schimba foto pot sa-l iau in prieteni) spune-i! sa o faca

Ps.cati ani are? fara minciuni!

| CartofulFred a răspuns (pentru Ho1):

Prietenul meu se simte dezamagit ca vrei sa il folosesti doar pentru a-l face gelos pe iubitul tau. A spus ca nu vrea nici o invitare de prietenie de la tine, daca nu va putea fi ceva serios intre voi.

| Ho1 explică (pentru CartofulFred):

Pai,ok hai sa incercam(spune-i)
acum i-am trimis o invitare unei fete si iaka vorbim (si eu nu o folosesc), poate o sa devenim bune prietene cine stie asa ca eu vreau sa prietenesc cu voi nu doar ca sa-mi fac prietenul gelos...

| CartofulFred a răspuns (pentru Ho1):

A spus ca daca ai de gand sa prietenesti cu el, poti sa ii dai add si o sa iti dea el accept la invitarea de prietenie cand o sa ajunga acasa(acum e la mine).

| Ho1 explică (pentru CartofulFred):

Vreau sai vad fotografia, trimitem-o apoi eu add-ul

| CartofulFred a răspuns (pentru Ho1):

Chestia asta nu se va putea rezolva asa. Din ceea ce ai spus, tu doreai sa prietenesti cu oamenii, dar totusi vrei sa aflii cu arata prietenul meu ca sa stii daca il poti face gelos sau nu pe iubitul tau. Acum, el chiar s-a enervat si a spus ca nu mai vrea sa auda de nici o invitare de prietenie de la tine, deoarece esti atat de superficiala.

| Ho1 explică (pentru CartofulFred):

Nu ai inteles corec -am vrut sa stiu cati ani are.

| Ho1 explică (pentru CartofulFred):

Dacai dau id-ul prietenului tau imaginar, o sa se calmeze?

| CartofulFred a răspuns (pentru Ho1):

Prietenul meu nu este imaginar, ca dovada ai faptul ca are facebook si id de messenger de asemenea. Eu nu garantez ca se va simtii mai bine daca va avea id-ul tau, dar o sa incerc sa il conving. Oricum, are dreptate. De ce nu vrei sa prietenesti cu el pe facebook si sa ii dai o invitare de prietenie?

| Ho1 explică (pentru CartofulFred):

Cati ani are, maii?

| CartofulFred a răspuns (pentru Ho1):

Daca tot iti pasa atat de tare de asta, are 20 de ani. Dar deja a spus ca el nu mai vrea sa prieteneasca cu tine si sa primeasca o invitare de prietenie pentru ca esti mult prea superficiala.

| silviutza9 a răspuns:

Eu am facebookhappy