| Athée a întrebat:

Cineva din Sibiu care vrea sa iesim? E sambata si ma plictisesc ingrozitor.

20 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Si uite asa isi fac pedofilii cont si ies la agatat copile.
Ai grija ca s-ar putea ca chiar gogupinetologuologu22 sa fie un infractor, pe mine deja m-a amenintat ca ma prinde ca imi stie masina si ca unde locuiesc. Dar nu stie cu cine vorbestewinking
Aveti grija cu acest baietas de cartier laughing

| Athée explică (pentru Simpatic):

Apreciez grija, dar am 23 de ani. Cred ca pot decide singura laughing mersi oricum

| Simpatic a răspuns (pentru Athée):

23 de ani nu este mult.
Pentru ca nu ii pot raspunde lui gogu pintea ologu (i-am dat ignore de ceva vreme) ii raspund aici ca sunt mai mare de ani decat 22 ai lui si mult mai cult eu nu ma dau cititor de Kant dar il pot cirui cu citate din Cioran sau Eliade.
Hai pa ologule
Athee altele nu au minte nici la 40 daca tu te simti bazata la 23 e bine dar nu e dovada de siguranta sa inviti pe cineva pe net fara sa stii cat de cat persoana ci este dovada de naivitate.
Ciao

| RAY a răspuns:

Hey,esti atee?

| Athée explică (pentru RAY):

Hai ca iti povestesc in oraslaughing
Ca e mult de vorba despre asta.

| RAY a răspuns (pentru Athée):

Nu sunt din sibiu, sunt eu sunt ateu si eram curios daca atei vegetarieni sunt?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ai gândit-o mult pe asta? La 23 ar cam fi cazul să începi să-ți folosești capul.

| gogu220 a răspuns:

Zici că dai o cafea? Hai că mă conbin.

| RAY a răspuns (pentru gogu220):

Vrei si cafea, nu e destul ca te invita EA in oras?

| Athée explică (pentru gogu220):

Un Facebook, te rog

| Athée explică (pentru RAY):

Bună asta! big grin

| RAY a răspuns (pentru gogu220):

Sa va inregistrati intalnirea sa vedem si noi

| gogu220 a răspuns (pentru RAY):

Zici că trebuia să cer şi un fursec? Hai că îţi fac pe plac. O să cer.

| RAY a răspuns (pentru gogu220):

Ce romantic va fi

| Athée explică (pentru gogu220):

Vii sau nu? ca trece ziualaughing

| gogu220 a răspuns (pentru Athée):

Păi eu sunt deja aici. Am comandat cafeaua şi fursecul. Mă recunoşti că am un trandafir pe masă. Să îi trimitem poze lui Ray.

| Athée explică (pentru gogu220):

Imi inchipui

| gogu220 a răspuns:

Trebuia un simpatik infantil şi agramat să se bage în seamă. Poate îi spune cineva să scoată degetul din nas când vorbeşte cu oamenii mari. Că eu nu vorbesc cu mucoşii care nu ştiu să evalueze o glumă care nici măcar nu era la adersa lui.