| anonim_4396 a întrebat:

Cineva mi-a spus ca vrea si el Timeline (Cronologie) pe Facebook, dar nu stie cum sa o activeze. Am intrat pe contul lui si am incercat tot felul de lucruri: cand dau pe perete(wall) de obicei imi aprea undeva sus sa imi fac cronologie sau cand ma duceam pe peretele unui prieten si-mi aparea, dar acum nu. Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Smiiiile a răspuns:

Poate scrie sus unde cauti prieteni " Timeline " si o sa gaseasca acolo pagina si e usor sa activezi!

| missingme a răspuns:

Timeline _ul apare mai tarziu dupa ce l ai accesat

Întrebări recente