| هوراس a întrebat:

Stiti noul profil de la facebook? ala timeline (cronologie) bun... am pus o poza ca si coperta, dar, acum nu stiu cum sa o sterg crying ma puteti ajuta? funda? happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe poza apoi dai la optiuni ->stergere.

| Against a răspuns:

Ai un album pentru "fotografii de coperta". O poti sterge de acolo sau o poti schimba.

| xCristianx a răspuns:

Cu pic, pasta corectoare sau cu buretele.

| CaTaLinA4Me a răspuns:

Da, la poza coperta mai jos in dreapta scrie :Schimba imaginea" dai clik pe acea bara si ori iti alegi sa pui ca coperta pozele de pe facebook ori iti incarci de la tine din calculator. happy Dar ai grija ca trebuie sa aiba marimea ceruta poza ca daca nu, nu intra, trebuie sa fie mai mare ca marime.