| LiGhT015 a întrebat:

Cit costa un monopoly Electronic Banking Edition? Vreau sa-mi cumpar unul dar sa nu fie scump.Si inca sunt in Moldova.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici cel clasic, cu bani de hartie nu e 40 de lei. si la acela pretul incepe undeva de la 90 de lei in sus. Cel electronic e si mai scump, de la 1 mil jumate in sus, si poate ajunge pana la 3 mil. depinde de magazin, nu stiu un pret exact momentan. eventual doar daca prinzi vreo oferta la hypermarket-uri, gen selgros, metro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un alt aspect... pretul difera si in functie de limba jocului. daca il vrei il alta limba, s-ar putea sa-l gasesti mai ieftin, dar daca il cumperi in romana e mai mult.

| Ioana1999 a răspuns:

In jur de 30-40 lei. sper ca te am ajutat,