| AlinaBarbi09 a întrebat:

Cititul sau statul la calculator?laughing) (fiti sinceri)

25 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Depinde ce citesc. Dacă sunt pasionat de ceea ce trebuie să citesc, ambele. Da, recunosc, sunt dependent de PC.

| Nymphetamine a răspuns:

Cititul,clar! Daca am ce citii. Daca n-am --> calculator.

@Sabina: Ce-i asa "LOGIC"? raised eyebrows

| Dumnezău a răspuns:

Cititul.Nu ma intereseaza daca e pe hartie sau pe e-book support sau PC, atat timp cat e o carte buna.Si nu,nu sunt tocilar,doar imi place sa citesc cat mai mult, ca sa-mi dezvolt vocabularul si sa-mi formez un stil original de a scrie, pentru a-l aplica in viitoarele mele lucrari.Pana acum cateva luni as fi inclinat in favoarea PC-ului, insa mi-am revenit la timp si acum stau foarte putin, fata de cat stateam acum 5 ani.(stateam si 10 ore pe zi)Deci clar, cititul pentru ca ma dezvolta mai bine decat PC-ul.Pace!

| CautNume a răspuns:

Cititul de pe TPUlaughing

| xBebelushax a răspuns:

Aww aww! laughing mai intrebi? raised eyebrows sure ca statu` la pc laughing

| claudiua a răspuns:

Cititul! Daca ar trebui sa aleg intre un calculator si o biblbioteca plina de carti, sincer as alege biblioteca.Acum probabil multi vor citi si nu vor crede, dar sincer asta prefer.

| Kittynika a răspuns:

Citesc stand la calclaughing

| Bloom_2977 a răspuns:

Cred ca mai multi stau la calculator decit sa citeasca

| Biby a răspuns:

Buna.
Statul la calculator.

| mynameisseby a răspuns:

Pai poti citi si stand la calculator pe diferite site-uri deci zic ca ambele la minehappy

| GabitaGabii a răspuns:

Depinde ce citesccbig grin... Daca e ce ma pasioneaza pe mineee avem un castigatorrwinking daca nu...statul la calculatorrsmug.

| CrazyGirl2 a răspuns:

Calculatoruuu`:p

| BellaAndreea a răspuns:

Cititul! De ce?
1.Imbogateste vocabularul
2. Poti compune mai usor un text/poveste(cum vrei)
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| iOnUtsidyAnA a răspuns:

Eu prefer sa stau la calc sincer, sincer laughing

| AlinaBarbi09 explică:

Mai Mai mai cubatalk to the hand

| xoxo_3814 a răspuns:

Statul la calculator loogiklaughing))

| Crucified a răspuns:

Statul la calculatorr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cititul la pc happy.

| AngelCrystals a răspuns:

Statul la calculator LOGIC!

| anamaria8811 a răspuns:

Pai daca vrei sa inveti si sa afli lucruri interesante atunci citatul. daca nu atunci calculatoru...eu as zice statullaughing

| npetcu90 a răspuns:

Amandoua.dar nu citesc orice carte decat ce imi da matusa gen,, ne vorbeste parintele cleopa''

| alexvegas a răspuns:

Cititul e demodat counter strike e la moda.pe scurt pc-ul

| ralukaa0011 a răspuns:

Sincer,sincer? laughing Statul la calculator laughing

| TheKidkiller a răspuns:

Daca este o carte buna prefer sa citesc dar mai rar gasesc o carte care sa-mi placa.Am citit cu placere Jurnalul unui pusti 1 si 2 si Vampirii din Morgenville

| monello a răspuns:

Cititul laughinghee hee