| J7anine a întrebat:

Copiii primesc cate un Euro "pentru fiecare intrebare ce si-a aflat raspunsul"(indiferent cate raspunsuri sunt) sau cate un euro pentru fiecare raspuns dat intrebarii?!

Răspuns Câştigător
| catalinten a răspuns:

Prima varianta: cate un euro pentru fiecare intrebare, indiferent de numarum de raspunsuri. Speram sa avem cel putin 1500 intrebari/euro pana la 19 dec

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

citez de pe site-ul "toti pentru unu" tpu.ro : "Pentru fiecare intrebare care isi va gasi raspuns aici, TPU.ro doneaza in numele tau cate 1 euro pentru copiii de la centrul Sf. Ana."