| aanonimm a întrebat:

Pentru administratori: Se mai doneaza pentru fiecare intrebare care isi gaseste raspunsul cate un euro la copiii de la centrul acela? Daca da asta inseamna ca pana acum s-au donat 14 038 de euro, unde pot sa gasesc informatii despre acei copii?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Campania a fost doar de Craciun si s-a terminat de mult timp.
Uite aici link-ul cu informatiile despre copii:
http://www.TPU.ro/va-multumim/
Ma bucur ca inca mai sunt oameni carora le pasa de acei copii, dar din pacate campania s-a terminat!:(

8 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

E pe bune asta cu donatia?

carla
| carla a răspuns:

A fost pe bune, da, de Craciun. Am vazut fotografiile cu cele donate copiilor. happy

| CAsToReL a răspuns:

Eu m-am ocupat personal de acest mic "proiect" si pot sa-ti spun ca in total am strans 100 milioane pentru copii, din care s-a luat tot ce trebuie. Daca vrei mai multe informatii despre ce se organizeaza de Pasti la Centrul Sf Ana, contacteaza-ma!

| CAsToReL a răspuns:

@gabrielutzu: oare tu ai facut vreodata ceva pentru cineva doar ca sa-l ajuti... sau stii doar sa comentezi aiurea si NU FACI NIMIC?

| gabrielutzu a răspuns:

Oare copii au nevoie de ajutor doar de Paste sau de Craciun?

| nicoleta_5825 a răspuns:

CE INTREBARE SI CE DONATIE?

| sergiu2525 a răspuns:

Frate daca chiar vrei sa ajuti pe cineva de paste cauta pe la biserica, in spitale doneaza sange si din astea.nu cred ca site-ul sau administratul are timp de asa ceva sau bani pentru astfel de lucruri.scuze daca am exagerat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Campania s-a facut doar de craciun, chiar imi pare rau.