| Elena1234456 a întrebat:

Credeti ca antena 1 v-a mai difuza celelalte sezoane din Heroes? Sunt o mare fana.

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim. Daca s-au dat reclame sigur va mai difuza daca nu, nu se vor mai difuza.

| Marii a răspuns:

Nu stiu. Mai bine ia-le de pe www.ghinionist.ro, asa le poti vedea cand vrei, fara sa astepti sa se termine publicitatile.

| kayan a răspuns:

Daca esti fana, le poti downloada de pe net. asa nu mai trebuie sa stai sa astepti o saptamana un episod. happy

| Gexu a răspuns:

Posibil...nu stiu exact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca au inceput sa difuzeze ar fi normal sa dea si mai departe dar o sa dureze ceva avand in vedere ca ei de'abia au inceput sa dea primul zezon care a aparut in 2006 si acum in septembrie apare ultimul sezon happy