| xAndraa23 a întrebat:

Cand se v-a difuza sezonul 2 din Violetta? Sora mea e mare fana.

Răspuns Câştigător
| Mateaş_Ionuţ_Daniel_1992 a răspuns:

Sezonul 2 va incepe pe 16 septembrie la fel cum a inceput si primul tot pe 16 februarie.

9 răspunsuri:
| TheBestAndreea98 a răspuns:

In Ianuarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceputul lunii august.5-10 august.
SPER CA TE-AM AJUTAT!
funda? TE ROG!

| xAndraa23 explică (pentru anonim_4396):

Atunci sunt episoade noi din cate am inteles, se termina sezonul 1. Dar cand incepe al doilea? laughing

| KyLerMzQ a răspuns:

5 august. Funda?

| AncaAP a răspuns:

Sezonul 2 din violetta incepe la sfarsitul anului acesta, adica prin decembrie. Cauta pe wikipedia si o sa vezi.

| Panfil_Marina_1995 a răspuns:

In 2014 si se va incepe pe aceeasi data ca de data asta.

| violetainromana a răspuns:

Dupa ce se termina violetta 1! Violetta 1 are 80 de episoade si noi suntem de pe 5 august la episodul 62! Se difuzeaza 5 zile pe saptamana! Deci cam o luna si putin, daca nu dau reluari! Funda?

| fanuldinamo a răspuns:

Al doilea incepe in jur de 5 august cand sosesc episoadele noi mai fac o pauza de vreo saptamana doua

| Condurachi_Veronica_1997 a răspuns:

Va fi cu Leon. Apoi se va despărți de el. și se va combina cu Diego. Leon se va cupla cu o fată Lara. apoi se pretinde că Violetta va fi cu Leon și nu cu Diego pentru că Leon se va despărți de Lara pentru că el o iubea mai mult pe Vio. Vio pe Leon decât de Diego big grin Și asta cam este big grin Fundă :*?