| soph999 a întrebat:

Credeti ca daca ma inscriu in concursul de aici http://www.versu.ro/
si adun punctele, castig premiul ales?:D

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De obicei astfel de concursuri nu sunt pe bune. Dar poti incerca. Nu ai ce pierde.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Multe din site-urile acestea nu sunt serioase...nu stiu cum este acesta dar oricum ''incercarea moarte n-are''. Succes daca vrei sa incercihappy.

| hamsterx a răspuns:

Crede`ma nubig grin

| Bianca206 a răspuns:

Majoritatea concursurilor sunt degeaba. poti sa faci punctele, dar nu obtii nimic. cei care au siteu` respesctiv, castiga bani. cu cat mai multe clickuri pe site, cu atat mai multi bani pentru. ei!

| Ionutzsa a răspuns:

Incearca, poate iese ceva happy

| soph999 explică:

Mersi all! m-ati lamurithee heebanuiam eu ca e asa! byeekiss

| udarb a răspuns:

Aceste jocuri sunt niste tzepe pe care fraierii o iau zi de zi.

| 10101 a răspuns:

E putin posibil.Trebuie sa gasesti multi, foarte multi oameni sa te voteze.