| nicoleta_1811 a întrebat:

Se primesc premiile de pe: http://www.versu.ro/nyko-16890.html?

2 răspunsuri:
| DrViorel a răspuns:

Cand va fi sa iti primesti premiul te va invarti pana vei renunta, plus ca in ultimele zile iti va scadea din punctaj in fiecare zi. E ceva logic, nu stiu mai vad tineri ca se joaca pe asa ceva, dar totusi logic vorbind daca ar da cate 800 de aparate si 800 de ipoduri pe luna, caci atatia ajung sa faca punctaj, calculand la doar 100 euro sa zicem prin absurd ca doar atat ar costa un aparat sau un Ipod, calculati si vedeti ce deficit are site-ul respectiv, credeti-ma nu sunt prosti, romanii stiu sa fure mai bine decat oricine. Succes si o zi buna iti doresc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia sunt o facatura... m-am inscris pe site si cand am avut 1865 de voturi, m-au sters de pe site si nu mai apar nicaieri, si nici nu raspund la contactul lor de pe site, are cineva niste date de contact, ca sa ii fac putin cu ou si otet...