| thisisMirel a întrebat:

Credeti ca daca televizorul ar avea creier, maini si picioare ar putea sa omoare oamenii?

Răspuns Câştigător
| WhiteTiger a răspuns:

Imaginatia ta este incredibila si, de aceea, tu si televizoarele cu creier v-ati intelege foarte bine.Nu spun asta ca pe un lucru rau.

| thisisMirel explică (pentru WhiteTiger):

MultumeslaughingEram sigur ca toti vor zice sa merg la sihoolog sau chestii de genu'!

7 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Deja ii "omoara" pe cei care sunt dependenti de televizor, si prin cuvantul "omoara" ma refer ca le strica vederea. A si inca ceva ai prea multa imaginatie. Daca televizorul ar avea creier, maini si picioare nu e neaparat sa te omoare, poate unele sunt blande si unele televizoare de rasa. laughing

| aladinbeci a răspuns:

Banuiesc ca ai vazut filmul Poltergeist si poate de aceea pui intrebarea asta.

| rutanklan a răspuns:

Televizorului nu ii trebuie creier, maini si picioare ca sa omoare oamenii. O face foarte bine si asa.

| Emmanuel_2712 a răspuns:

Depinde daca il creezi si il imblenzesti nu, dar daca il lasi in voia sortii poate sa omoare.Asta se numeste inteligenta artificiala.

| SweeTThing95 a răspuns:

Te-ai gandit sa mergi la un psiholog?

| lavy22 a răspuns:

ăăă...nu cred straight facehee hee