| bleakk a întrebat:

De ce credeti ca imi trosnesc articulatiile de la maini si de la picioare cand le misc mai brusc?

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și mie mi se întâmplă des.
Sunt foarte sensibilă (am avut ceva experiențe neplăcute cu oase rupte) și mă gândesc că din cauza asta.
Baftă.

| bleakk explică:

Credeti-ma ca alerg de mic, si joc fotbal

| sergiu2 a răspuns:

Asa am si eu.am fost la doctor si a zis ca am o boala genetica nu e nimic grav doar ca am mici probleme cu tendoanele

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu faci suficienta miscare.Incearca sa te misti mai mult, si sa bei suficienta apa.

| greyhound a răspuns:

Poate nu bei destula apa

| KateMiddleton a răspuns:

Faci putina miscare si s-au depozitat"saruri"cum se spune.Trebuie sa te misti mai des si sa faci masajuri speciale.

| sowhatt a răspuns:

Asa patesc si eu mai ales la picioare, unii imi spun sa fac mai multa miscare. Sincer nu stiu de ce se intampla asta...