| Daniela291197 a întrebat:

Credeti ca e o idee buna sa merg cu prieteni la shopping in timpul liber?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

E foarte amuzant sa mergi cu prietenii la shopping. Eu personal ador sa merg, cu conditia sa avem bani. In plus se pot face pauze de refacere la o cofetarie sau un bar... depinde de fiecare. E mai interesant si mai amuzant decat singur. Poate ca depinde de fiecare. Eu ma amuz... mai bine cand sunt acompaniata. Dar e imperios necesar ca si celorlalti sa le placa cumparaturile. Daca nu, o sa se uite in tavan... ceea ce nu-i placut pentru nimeni.

5 răspunsuri:
| devine a răspuns:

de ce nu? dar vezi ca s-au deschis patinoarele happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da: e bine la shopping dar sa nu fie mai des de 2 ori pe luna, din proprie experienta, apoi devine plictisitor...

| elena_1315 a răspuns:

Da este ceva normal si amuzant te distrezi si te poti sfatui daca iti sta bine sau daca nu iti sta bine asa de una singura nu te poti decide asta este sfatul meu! dar il poti incerca si atunci o sa vezi cat de bine e sa te distrezi cu xei dragi(nu cu parintii)!laughing

| diva2002 a răspuns:

Da de ce nu?

| lalaghizi a răspuns:

Depinde. Daca cumperi pentru tine este bine sa mergi singura sau cel mult cel mai apropiat de tine.(sora, frate, mama. tata, prietenul(a). Este relaxant sa mergi si cu prietenii.Conteaza de multe ori si opinile lor dar mai mult conteaza cum te simti tu si cata incredere ai in tine insati.