| anonim_4396 a întrebat:

In timpul liber preferi sa mergi la Shopping sau in alte locur?

Răspuns Câştigător
| xtina a răspuns:

La shopping, ma relaxeaza, dar cand vad bonul de casa ma ia din nou durerea de cap.winking

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer să merg la înot.
Pa, pa.

| adriangabor92 a răspuns:

La suc

| Deyutza a răspuns:

Si la Shopping dar si in alte locuri.depinde de ce am chefhappy

| Luori a răspuns:

In alte locuri. Prefer sa imi petrec timpul alaturi de cei dragi, sa ies sa ma plimb, sa pierd timpul aiurea uitandu`ma la cer, sa ma intalnesc cu cineva pe care nu am mai avut ocazia sa vb de mult timp, sa ma joc cu un animal gasit pe strada si orice se mai poate intampla.

| tina20 a răspuns:

In timpul liber, prefer sa stau cu iubitul happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La sopping, prima data ma incazesc cu niste curse nebune prin magazine si dupa citesc o carte si daca tot sunt acolo m'ai mananc si un meniu MC.

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Depinde thinking
Cand am chef de shopping merg la shoppinghee hee
Cand am chef de altceva fac altcevahee hee.

| # Soranna :x a răspuns:

#`La SPA
Cred ca e gen mai bineee`love struck