| AnnMccoy a întrebat:

Credeti ca este rau daca imi fac cont pe youtube? adica imi poate provoca rau pe viitor? cine are cont? fundita pentru cel mai intelept raspuns.

Răspuns Câştigător
| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Nu.nu are cu ce sa te afecteze...este doar un simplu cont ca pe orice site.Am vreo 2 conturi >.> iti spun sincer nu are cu ce sa te afecteze[decat daca pui video cu tine in ipostaze jenante. Atunci s-ar putea sa rada altii de tine si sa ajungi pe alte situri ca subiect de ras] In rest fi linistitawinking

5 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Nu vad de ce te-at afecta, atat timp cat nu lasi informatii care teoretic are trebui sa fie confidentiale, sau in orice caz stiute doar de cateva persoane.
Iti dai seama ca daca ai comite neglijenta aceasta, la cat de populat este youtube-ul, ai putea avea mari probleme.
Dar, in afara de asta, nu este absoult nicio problema.
Numai bine!

| Anonima_9977 a răspuns:

Si eu am cont pe youtub pana acum nu am upload nimic dar chiar nu vad ce reu poate provoca caci eu am conturi pe afroape toate siturile, iar pana acum nu am avut nici un fel de problema la niciunultongue

fi optimista ca nimic nu se poate intamplathumbs up

| 3thera a răspuns:

Am cont pe youtube si nu e nimic rau, dar vezi sa nu dai prea multe info despre tine(dar nu vad ce?).
De fapt mie imi place sa comentez la video-uri si sa vorbesc cu altii pe acolo, deci e super ok.
Cum vrei, depinde de tine.

| Georgix a răspuns:

Eu am cont, nu iti poate provoca rau pe viitor(daca nu iti place nu mai intri pe el si gata).

pupici :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iti faci cont aici www.redtube.com