| fenix_7547 a întrebat:

Credeti ca in 2012 va fi sfirsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| Slavic a răspuns:

Nu deoarece si in 2009 si 2007 sa facut film cu sfirsitul lumii asa ca nu cred si chiar daca fa fi sfirsitul lumii pina atunci bucurate de 2 ani de viata big grin

Slavic

19 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Nu cred! Povestea cu maiasii este ca inca nu s-a gasit scrierile in care se continua previziunile(zic si sper eu!).

| Vizitiul a răspuns:

Si-n 2000 trebuia sa vina Apocalipsa, dar a fost o simpla plasmuire, nimic osebit. Nimeni nu poate sti cu exactitate cand va fi sfarsitul lumii. Nu ar fi mai bine sa ne axam pe contemporan si sa lasam deoparte viitorul ezoteric!?

| Vizitiul a răspuns:

Fenix-eu astept sa-i dai fundita lu' Slavic, adica tie. rolling on the floor
Ce mic si ieftin poti fi, apropo, cate conturi ai?laughing

| Vizitiul a răspuns:

Fenix -multumesc frumos pentru voturile stupid si nefolositor, sunt sigur ca ai mustrari de constiinta! Nu mi-e ciuda, mi se pare amuzant, te compatimesc, plodule. Hai, mai da-mi o serie de stupizi, ma doare-n pix.

| Slavic a răspuns:

Nu cred

| fif2002 a răspuns:

Nu, dar pana atunci cica vine cutremurul happy

| shadovv a răspuns:

E la fel de real ca Mos Craciun I don't want to see

| คηĐЯээд a răspuns:

Nu cred.
Doar vor sa-si faca astia publicitate.
hee hee

| RainDrop a răspuns:

Intrebare:Ce se va intampla?
OzN-uri? Elefanti din cer?

| Frrramboise a răspuns:

Nu! adica, nu cred
si, in plus...trebuie sa ne gandim la sfarsitul nostru,(al fiecaruia)nu la sfarsitul lumii! poate murim inainte de Apocalipsa laughingsau poate nu!

| MistikkGirl a răspuns:

Of. ce e cu voi,, nu credeti preteni in asa ceva.si'n 2000 sp ca o sa fie apocalipsa, dar ce a mai fost, ca si acum suntem cu toti in viata, cineva a alcatuit povestoara asta ca sa ne sperie, si toti o cred! Stiti ce am mai aflat? Sau o sa fie apocalipsys sau o sa fie o noua era big grin

| KLU a răspuns:

Mai ai multe intrebari stupide pe stoc?
mai intai " cum iese calul din apa? " si acum prostia asta?

| liliana096 a răspuns:

Intr-un fel...eu m-am documentat am cautat pe internet in formatii despre acest an si am gasit ca in 2012 ceva se va intampla cu siguranta inca nu se stie ce.Este ceva legat de o frecventa a campului magnetic sau ceva de genul care a cazut foarte mult in ultimii ani acum 2000 de ani era la maxim si probabil ca in 2012 va fi in cel mai mic punct.S-ar mai zice ca noi suntem in 3D acum si trebuie sa trecem in 4D,trebuie sa trecem intr-o alta dimensiune, cam asta am inteles dar orice ar fi nu trebuie sa ne panicam.Am mai gasit ca dupa aceea o sa avem puteri cum ar fi telepatia, telechinezia etc.O sa fie mai bine.Eu asta am gasit sper sa te ajute daca vrei site-uri iti dau, da-mi doar un mesaj in privat si o sa-ti dau.

| anca943 a răspuns:

Eu nu cred, deoarece asa au zis si in alti ani si nu a fost asa.

| alexxi a răspuns:

Nu normal noi acum ar trebui sa fim in 2012 si asa ca nu. Nu pot sa explic de ce suntem cu 2 ani mai inainte dar asta mi-a spus cineva

| Adryano_4588 a răspuns:

Mayasii au prezis asta.insa nu trebuie sa traim cu frica pentru ca in 2012 sa vina sf lumii, bine, au si ei niste teorii pe care se bazeaza, acum nu stiu cat de exacte, eu sincer nu cred ar veni sf lumii

| nirvanacartof a răspuns:

Pai daca vezi acel documentar Discovery vei observa ca pana si savantii au spus ca nu va fi nici-o problema. Sfarsitul lumii poate fii oricand nu numaipe 21 decembrie 2012. Oricum de unde are stii ei asta?

| stefanandreea a răspuns:

Nu, nu cred absolut deloc.este o intrebare stupida! hai pa.

| fenix_7547 explică:

Paler tie ciuda?