| elinara a întrebat:

Credeti ca in 2012 e sfirsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| Stefan_9606 a răspuns:

Numai Dumnezeu stie cand va fi sfarsitul lumii happy Nimeni altcineva nu stie!

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Nu cred în astfel de ipoteze, pentru că s-a mai spus de nu-știu-câte ori că va veni sfârșitul lumii (2011, noiembrie,decembrie, din cauza nu-știu-cărui meteorit, etc).
Baftă!

| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,

Eu nu cred că în 2012 este sfârşitul lumii, deoarece s-a mai zis de "N" ori aceste lucruri şi nu s-a întâmplat.

Numai bine!

| ALeXsSaY a răspuns:

Nu. si nu trebuie nici u sa crezi. traim vremurile apocaliptice, dar sfarsitul va veni dupa ce noi, oamenii, vom suferi foarte mult aici pe pamantwinking

| yana_9783 a răspuns:

In fiecare zi e sfarsitul lumii