| qwertyu76 a întrebat:

Credeti ca merge sa imi instalez sims 3 pe laptop? am placa video Gforce

Răspuns Câştigător
| Sean a răspuns:

Da

6 răspunsuri:
| Țușcă a răspuns:

Da

| Sean a răspuns:

Mai detaliat, geforce ii o companie care produce placi video.
1.Cati rami ai?
2.De cat ii placa video?
3.De cat ii procesoru?

Daca imi zici la astea 3 iti zic daca merge sau nu

| Sean a răspuns:

Mai detaliat, geforce ii o companie care produce placi video.
1.Cati rami ai?
2.De cat ii placa video si ce tip?
3.De cat ii procesoru?

Daca imi zici la astea 3 iti zic daca merge sau nu

| qwertyu76 explică (pentru Sean):

Tip : NVIDIA® GeForce® GT 520M cu tehnologie CUDA™
cantitate de memorie : memorie VRAM dedicată de 1. 024 MO. Memoria grafică disponibilă poate fi extinsă utilizând memoria de sistem, cu ajutorul tehnologiei TurboCache™: până la 2. 806 MO cu o memorie de sistem instalată de 4 GO şi până la 4. 095 MO cu o memorie de sistem de 8 GO (pentru un sistem de operare Windows® 7 pe 64 de biţi)
tip de memorie : Memorie video RAM DDR3 (respectiv memorie RAM video combinată cu memorie de sistem)
magistrală conectată : PCI Express®

| qwertyu76 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, din pacat pot acorda doar o medalie

| dany2020 a răspuns:

Depinde ce laptop ai

Întrebări recente