| KAdlk a întrebat:

Credeti ca merita TERRA Park?

3 răspunsuri:
| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Ce n-as da s-ajung acolo.

| SiposIulyan a răspuns:

Http://www.siposiulyan.ro
Mă numesc Şipoş Iulyan şi împreună cu echipa mea vă oferim cele mai bune servicii web, precum: web design, optimizare SEO, promovare site, creare Magazin Online, Design PhotoShop (logo, semnaturi, wallpaper, web etc) şi diferite website-uri folosind: php, mysql, (x)html(x), css(x), javascript, ajax, xml, flash, symfony framework, zend framework, doctrine, jQuery, prototype. Sunt cele mai noi tehnici de programare web pe care eu le combin cu un web designe de calitate pentru ca visele tale să devină realitate şi proiectul web sa aibă succes.

Pasiunea pentru programare a fost elementul de bază care a condus la fondarea acestui website, unii dintre noi au obţinut premii şi distincţii la diferite concursuri, dar adevarata satisfacţie am cunoscut-o după lansarea acestui website www.siposiulyan.ro şi după primii clienţi multumiţi. Codul nostru corespunde celor mai exigente cerinţe, lucrăm cu framework-uri pentru a ne asigura că produsul nostru software va putea oricănd fi usor modificat, pentru a corespunde nevoilor în continuă schimbare ale clienţilor noştri. facem programe de administrare profesionale pentru siteurile noastre, astfel încăt totul sa fie sub controlul clientului.

| Andrei_Gheorghe_1980 a răspuns:

Da, merita. sunt mai multe feluri de carusele (multe pentru copii mici) dar sunt si unele extreme si nu neaparat

P.s. are si cinema 5D