| floryy a întrebat:

Credeti ca Steaua are sanse sa castige campionatul cu noua echipa si fara Piturca

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Are sanse dar dupa parerea doar 50%. Depinde doar de antrenori si jucatori dar si de linistea care trebuie sa fie la echipa.Mai trebuiesc transferati cu siguranta jucatori.Steaua are sanse, dar nu mari.Totusi eu tin cu Steaua si sunt stelist de mic.Numai bine

| aly a răspuns:

Nu. hai u. craiova!

| DoodyAlexx a răspuns:

Nu cred ca are sanse atata timp cat Becali continua sa faca faze de (bip). Daca ar sta la locul sau, sa nu se bage peste antrenor ar fi sanse.big grin

| dany007 a răspuns:

Va spun eu ca si fara piti o sa castigam campionatul.si o sa mai avem o supriza intram in grupele uefa si iesim p locul 1... Ilie Dumitrescu iubeste Steaua mai mult decat piti ilove steaua4ever...