| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca va aparea o parodie la filmuletul asta? http://www.youtube.com/watch?v=iBJe8ECHVS0&feature=playe r_embedded

9 răspunsuri:
| Codruta a răspuns:

Cu siguranta laughingrolling on the floor))

Nu ma mai pot opri din ras
Doamnee! Ce specimene avem in tara asta laughing

Codruta

| baietzelu a răspuns:

Imposibil sa nu apara, din ce sa faca bani Bendeac!

| LigiMe99 a răspuns:

Probabil

| ştrumf_8528 a răspuns:

Tot ce`i posibil rolling on the floor))
la "In puii mei" rolling on the floor)

| Anonima_5812 a răspuns:

Da

| ionik_1763 a răspuns:

Mai mult ca sigur... abia astept sa vad ce'i mai trece prin cap lu Bendeacsmugrolling on the floor

| AAAdelin a răspuns:

El este deja o parodie, dar daca il dai pe mana unui post de televiziune sa vezi ce parodie face din el. Asa o sa faci :rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| mispis a răspuns:

Mai intrebi?laughingSi nu una...ci muultee. Dar el prin ceea ce face(de exemplu, melodia asta), le permite sa faca parodii despre el, sa-si bata joc de el. Ce semeni, aia culegi!

| Valentynna a răspuns:

Cred, la cei de la a1, in puii mei laughing