| xibalba a întrebat:

Cred ca ar trebui sa invatam ceva din filmuletul asta... http://www.youtube.com/watch?v=-zck0d8cqD4&feature=playe r_embedded

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Singurul lucru pe care l-am invatat din filmuletul ala e ca Chirila se plictiseste si face spot-uri inutile. Poate ar trebui sa se apuce de baut, sa aiba o ocupatie.

| Symona a răspuns:

Asa e, asa elaughing
Frumos!

| byank_9178 a răspuns:

Nu chiar

| lolodropy a răspuns:

Buna nu sunt in legatura cu filmuletu alcela si sunt in legatura cu un comentariu legat ca acesta de la profilul lui voxis sau andra mai nou... vreau si eu un id de mess pentru a putea discuta mersi mul