| bzzbzz a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=playe r_embedded#!

uitati'va la filmuletul acesat si spuneti'mi daca credeti. nu sunt fana JB dar vreau parerea vOastra

2 răspunsuri:
| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

Fake a mai fost pusa odata

| Chyntia a răspuns:

Nu e adevarat absolut nimic. At cand justin si-a rupt piciorul intr-un concert era de asteptat sa se vada ca are piele falsa apoi de unde un om de 51 de ani sa aiba exact 1. 60 inaltime sau cant are si corp de copil sa fim seriosiwinkingiar oricum nu avea aceeasi energie la 51 de ani... funditabatting eyelashes?