| andy_3925 a întrebat:

Credeti ca zodia(data nasterii) influenteaza caracterul unei persoane?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred prostiile astea ...cum ar putea o zodie sati influenteze caracterul? cum ar putea ceva ce nu exista sati influenteze caracterul? nu cred in astfel de lucruri si nici in superstitii

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu.Ne influienteaza mai mult educatia primita.Sau mai degraba lipsa eihappy

cami
| cami a răspuns:

Mai mult gena pe care o monsteneste de la parinti, insa da! cred ca si zodia.

| Elena1234456 a răspuns:

Da. dar nu ar trebui sa ne lasam infloientate de zodii mereu.

| Ana-Maria94 a răspuns:

In mare parte da, deoarece fiecare om are o personalitate si acea personalitate este influentata de zodie.

| Cleona a răspuns:

Nuprea stiu ce sa zic, oricum dupa zodie afli ce boli poti avea

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu cred ca da, adica caracteristicile zodiei mele mi se potrivesc, acum depinde...

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Eu in zodii cu prea cred, insa cred in destin in carma! nimeni nu te poate influenta mai mult decat tiinehappy

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Da.eu am o prietena in aceeasi zodie cu mine dar nu e nascuta in aceeasi zi cu mine.in schimb verisoara mea care e in aceeasi zi cu mine deci are si aceeasi zodie are o personalitate identica cu a mea...deci concluzia mea este ca conteaza si ziua, si zodia big grin

| Altu a răspuns:

Dap, nu conteaza materialul genetic, educatia, starea de sanatate. Lumea se imparte in 12, dupa zodii.

| laura64 a răspuns:

Unele inclinatii desigur vor fi influentate de zodie, ca de altfel si sensibilitatea pentru anumite boli.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Normal ca da

| ioana_5009 a răspuns:

Da...si un horoscop bun se potriveste la ori ce zodie, ori ce persoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... cel putin eu nu cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zodia nu, insa parintii da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este si normal sa il influenteze la fel ca si ascendentul unei persoane ne influenteaza caracterul.Suntem influentati de tot ceea ce exista, de mediul in care traim, de gandurile noastre, de foarte multe aspecte care ne coordoneaza viata zi de zi