| ingeras1995 a întrebat:

Credeti ca cariera unei persoane depinde de zodia acelei persoane?

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Zodiile nu au nicio fundamentare stiintifica. Oamenii le mai folosesc si astazi ca sa se amuze.Din orice zodie au iesit oameni celebri precum si multi ratati.

| Vizitiul a răspuns:

Ca ca m as in mentalitatea voastra...

| negru30 a răspuns:

Nu - depinde de ambitia persoanei

| caractere a răspuns:

Nu. Toate depind in primul rand de tine, ca individ.

| Natashha a răspuns:

Revino-ti in fire. Crezi ca viitorul tau consta in pozitia soarelui fata de luna si steaua pusa paralela cu alta variaza de starea ta de spirit?! In niciun caz! Scuza-ma dar poti realiza in viata exact ceea ce vrei tu, fara a te influenta zodia.La o adica, daca esti taur si taurii devin clar si drept numai avocati si medici,iar tu vrei sa fi profesor, nu poti devenii ceea ce vrei? Abureli de umplut revistele, gandurile oamenilor fara pic de creier si inca o "stiinta" iesita ca mai mult sa incurce lumea.
Tu si numai Tu poti face ce vrei cu viata ta!

| SimpluCosty a răspuns:

Daaaaaaaaa!