| dyana99scumpick a întrebat:

Credeti in chestile astea? Buna sunt Amalia Galatinescu.Eu cu copii mei si sotul meu am murit printr-un incediu in propia casa acum 30 de ani.Deocamdata nu sunt gasita pe google pentru ca suntem prea urati la fata de la foc.Trimite acest mesaj la toata lista ta plus inca 5 prieteni. Daca vei ignora mesajul asta cand te vei uita in oglinda prea mult voi aparea in spatele tau cu un cutit si cand te vei uita prea mult in oglinda de aproape imi vei vedea chipul hidos.Un baiat de 17 ani nu a luat in seama mesajul si cand a crescut si a avut o familie fericita cu patru copii a ars in casa la fel ca familia mea.ASA CA TRIMITE MESAJUL SAU VEI PATI CA MINE SI CA FAMILIA MEA! si in asta TERESA FIGAGLO azi implinesc 27 de ani de cand am murit. Daca nu trimiti acest sms la alte 20 de persoane o sa dorm cu tine mereu si daca nu crezi du-te pe google si scrie TERESA FIDAGLO, o fata nu a bagat in seama acest mesaj si dupa 20 de zile i-a murit mama.

Răspuns Câştigător
| Swordsman a răspuns:

In primul rand, nu crede niciodata chestiile scrise incorect: sunt postate de oameni foarte prosti, si alti prosti superstitiosi dau share la ele; in al doilea rand, ai mai auzit tu vreodata de asa ceva, care sa se intample cu adevarat, in afara internetului, unde copii cu deficiente cersesc share si like?

11 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Ce de aberatii..astea sunt doar niste porcarii care sunt publicate de cativa pustani care nu au ce face cu propria viata.

| hideaway a răspuns:

Și îmi explici și mie, CUM AU TRIMIS ĂIA MESAJUL DACĂ SUNT MORȚI?
Gândiți... dacă ar exista fantome printre noi, ele ar sta pe net?

| AxelBv a răspuns:

Da, e foarte pe bune, te poate blestema Zana Maseluta si nu mai vine Mos Craciun daca nu trimiti asta mai departe.

Acum serios, daca esti genul de om care spameaza lumea cu astfel de mesaje, F#ck you!

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Nu. trebuie sa fi retardat ca sa crezi asa. amalia si teresa va astept deseara in pat. dyana ne vedem pe lumea cealalta laughing)

| popeasca a răspuns:

Niste aberatii. Cum sa crezi asemenea timpenii?

| AnabelleKr a răspuns:

Astea sunt niste tampenii. Eu nu cred in ele. Sunt scrise de cineva care doreste sa se amuze pe seama celor care cred astea.

| mihaelaavirvarei a răspuns:

Da la fel cu acel mesaj cu teresa fidalgo si acesta cu Amalia gelatinescu este o prostie. doar ca sa dea lumea distribuie, am citit pe un site ca e o minciuna menita sa pacaleasca lumea

| vanessa12345 a răspuns:

E o prostie.De cateva luni si eu am primit acest mesaj si nu l-am luat in serios. Iata ca mama mea e vie si sansatoasa.Prostiile astea sunt creeate de niste oameni care vor sa sperie copii mici si sa le fie publicata tampenia asta.

| HeiTu a răspuns:

NU!

| bogdy2013 a răspuns:

Ce tampenie mereti ma si nu mai prostiti atata oamenii cu futagiile foastre intrebari sau ce-o fi asta mereti dracului in ***... nu voi astia care au scris mesajul

| d1vine a răspuns:

Prostii.De fiecare data le ignor so inca sunt in viata, scriind acest mesaj. Funda?