| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in criogenizare? Ati fi dispusi sa incercati? Ati renunta la viata pentru 10 ani minim?

15 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Nu as fi dispusa... e o insulta la adresa lui Dumnezeu

| Wtf9000 a răspuns:

Da, daca s-ar putea as vrea sa fiu criogenizat pentru urmatorii 500 de ani!

| ioanaa a răspuns:

Si sa pierd evolutia planetei si a oamenilor? Ce vad in fiecare zi cand ies pe strada si cat de mult ma distrez, e de mii de ori mai bun ca magda ciumac sau ca "chestia" aia numita nikita aparute pe la nu stiu ce emisiuni. Nu as vrea sa renunt la nimic, vreau sa-mi traiesc viata asa cum e firesc.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Este o curata nebunie sa renunti la ceva care face parte din tine. Viata? Ce ai putea avea mai bun? Cum sa renunti?
Hai sa admitem ca s-ar si realiza asa ceva. Dupa ce te-ai "dezgheta", cat timp ai mai pierde ca sa recuperezi? Daca ai mai putea recupera...

| anonim a răspuns:

@ioanaa-interesant raspuns, uneori nu incetezi sa uimesti.tongue

| Cryss a răspuns:

Nu tongue.

| moonY a răspuns:

As vrea cam pentru 200 de ani asa.sa vad in ce s-a transformat omenirea.

| andi a răspuns:

Poate k da, poate as incerca, dar in ritmul asta de distrugere a planetei, peste 10 ani cine stie ce surpriza voi avea...winking

| alinutzacodruta a răspuns:

As incerca dar pentru un an...sau cine stie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As fi de acord atata timp cat stiu ca nu as imbatrani si tot atatia ani as avea ca si acumbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, vreau să trăiesc în cursul natural și normal al vieții. Și cine știe dacă această criogenizare funcționează în realitate, și în loc să mă trezesc peste 10 ani, mă trezesc.....mort?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da as renunta pentru minim 100 de ani pentru ca vieata in timpurile astea sunt de rahat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. as renunta la viata si pentru 100 de ani, doar ca sa vad viitorul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu fara 100 nu as incerca ca macar stiu ca intr-o suta se schimba total fata de acum dar in 10 ani, creste numai foametea si haosullaughing)),,,, pustioaico

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, as fi foarte dispus sa o fac.