| profudemate a întrebat:

Ce credeti, va renunta Mititelu la U. Craiova?

Răspuns Câştigător
| adi4ever a răspuns:

Nu, cu siguranta nu. Daca Mititelu renunta la Universitatea crezi ca se va mai sti ceva de el ca si om de afaceri? Iti dau exemple asta daca iti place fotbalul
De Gheorghe Bosanceanu s-a mai auzit ceva ca si om de afaceri dupa ce a retrogradat Farul Constanta si a vandut echipa?
De Constantin Iacov sa mai auzit ceva dupa ce a cazut Progresul? A mai aparut si el pe la tv 1-2 sa isi dea cu parerea si atat!
Iti dai seama ca Mititelul nu va renunta la Universiteatea si iti spun din experinta sa ii zic asa, sunt Rapidist si din 2003 Copos zice ca vinde Rapidu si inca nu a facut-o.Asa ca stai calm asta cu vanzarea e o abureala...

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cum a patit Becali a patit si Mititelu de la Craiova, sunt sigur ca va scapa de acest Piturca, pe care eu nu-l inteleg ce vrea. Mititelu este un oltean care nu va ceda clubul Craiovean chiar daca va renunta la anumite afaceri pe care le are.

| Ciprian a răspuns:

Nu, eu nu cred. Nu are cum sa renunte. Si ar fi pacat sa faca acest lucru.

| xlmpq a răspuns:

Nu va renunta, dar parerea mea e ca terminat
1.bani nu mai are
2.toata craiova e impotriva lui, toti suporterii, autoritatile
3.toti jucatorii mari ai craiovei maxima sunt impotriva lui

| push2gl a răspuns:

Totusi, oare toti is prosti numai Piturca este destept.De ce a fost dat afara peste tot unde a fost? Ce realizari in plan sportiv are el? Uitati-va la LUCESCU in ultimii 10 ani. Cu greu il va egala cineva.

| AleXandrUavfc a răspuns:

NU cred nu are bani si ramane acolo.Nu te speria big grin