| Mellie00 a întrebat:

Credeti in fantome? Eu cred pentru ca prietena mea mi-a spus ca mama ei a văzut odată o fantoma. Cum? Simplu! Odată Carmen (mama prietenei mele) a văzut odată pe cineva intrând in baie si ca sa asezat pe capacul de La toaleta si a crezut ca e Ioana ( prietena mea), dar Ioana era in camera ei. Atunci s-a mai dus odată La baie si a văzut cum acl ceva sau cineva s-a spulberat! Cum se explica asta?
Alta întâmplare a matusii mele!
Ea era cazata La un hotel cu alte prietene de ale ei! Intr-o seara s-a auzit un bocanit ca de soldati la etajul de deasupra lor. Atunci ele s-au speriat tare, dar una din ele a zis ca nu e nimic si s-a dus sa vadă. Când a ajuns s-au aprins luminile apoi s-au deschis apoi iar s-au închis si tot asa, atunci s-a dus intr-o camera si a văzut scaunul plutind in aer. Au mai fost
Multe întâmplări asemănătoare, voi ce spuneti?
PS: eu cred si pentru ca tatal meu a văzut odată!

30 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Interesante intamplari...dar eu tot nu cred in fantome!big grin

| Robert a răspuns:

Exista.Cum noi existam asa exista si o alta lume pe care n-o vedem.Noi nu vedem mare lucru. Poti citi aici ca sa-ti dai seama de ochiul uman http://ro.wikipedia.org/wiki/Culoare

| Mao a răspuns:

Nu poti crede in ceva ce nu ai vazut cu proprii tai ochi. (:

| TheMaze a răspuns:

Nu exista fantome exista spirite nelinistite care vin pe pamant pentru a se razbuna pe cei care leau facur rau in viata

| Andy04 a răspuns:

Da inca nu s-a dovedit complet, dar teoretic exista fantome.Acestea sunt sufletele unor oameni morti,,CARE AU MURIT IN CHINURIbig grinE EXEMPLU UCISI DE CNVA, BATJOCORITI, BICIUITI ETC''.
Eu cred in ele ca doar nu or fi prosti aia de la discovery si sa dea vineri de la 10-11 si de la 11 la 12 pm fenomene stranii.
Imi dai o fundita?

| JT a răspuns:

Nu stiu daca este vorba de fantome! Dar aceste intamplari sunt interesante! Am avut si eu o intamplare de acest gen insa s-a dovedit ca cel care a cauzat-o e cineva care incerca sa faca o farsa! Deci, nu stiu ce sa spun! Totusi nu exista nimic confirmat despre existenta fantomelor! Succes si sper sa gasesti un raspuns!

| SOriNa99 a răspuns:

E ingrozitor!

| Noctzia a răspuns:

Eu ca sa zic asa cred in fantome si bunicul si tatal meu mi-au povestit de niste intmplari de a le lor inexplicabile.

| noName31020 a răspuns:

Ei na imaginatie bogata

| eclipsegirl31 a răspuns:

Nu cred in fantome. Cred ca mintea ne joaca feste uneori.

| mafychokko05 a răspuns:

Doamne fereste. si eu cred si ...nu stiu poate mi-au trecut fantomele pe la cap ca eu nu stiulaughing

| Alysée a răspuns:

Iti zic eu ca ceva ceva tot exista pentru ca o cunostinta de-a lui tata are asa ceva in casa si sa obisnuit sa traiasca cu entitatea nu trebuie so deranjezi si o fost un var si so convins. dimineata se trezeste ca nu mai este apa sau mancarea din fafurie eu disparut
2.la o cunostinta eu schimbat un organ /inima parca nu-s sigura/era barbat si dupa operatie sotia lui vedea un om strain prin casa si apoi si barbatul o inceput sa il vada
astea mi leo spus tata
si el nu ma minte
cand eram mica imi zicea cai prostii ca nu exista dar acum mi-a povestit toate astea si eu il cred.dar nu e bine sa le provoci.ai grija.Bye-bye.

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdan_5174 a răspuns:

laughing) probleme psihice zile persoanelor acele sa se duca la un psiholog ca le lipsesc niste suruburi

| Mirunaaaa a răspuns:

Spun doar ca nu cred ca o sa mai pot dormi seara astalaughing...

| me1234_7666 a răspuns:

Tampenii! nu cred!

| hagi14 a răspuns:

Nu

| ioanaaa_3599 a răspuns:

Si eu cred in fantome, normal ca exista.Cred pentru ca a vazut tatal meu,

| AlinaAlly a răspuns:

Doamne...ce prostie eu nu cred in fantome

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred in fantome dar povestile tale par fabulatii, parerea mea desigur laughing.

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Eu cred... imi dai funda ca doar suntem colegelove struck

| fataaaa a răspuns:

Singura fantoma este cel rau! Fantome nu prea cred ca exista...

| Raymiiiii a răspuns:

Cand o sa vad, o sa cred

| tvdfannumberone a răspuns:

Eu cre cu siguranta... uite ce mi s-a intamplat intr-o zi:Eram la bucatarie (eu stau la casa) si o prietena a decedat recent sad. Si cum ma uit eu pe geam o vad in curte cum se joaca cu catelul meu si imi face cu mana. Apoi cand m-am uitat in alta parte, disparuse.

| tladybeauty a răspuns:

Ai fost de fata? daca nu s-ar putea sa te minta

| WTF21 a răspuns:

Exista! Va puteti gandi ce a fost Iisus cand a reinviat.Chiar daca e sfant tot fantoma a fost.

| anamaria15 a răspuns:

Si eu cred in fantome
la o prietena, i-a murit bunica, noaptea o simtea langa ea si se aprindea lumina singura.

| criss_8998 a răspuns:

Mai, eu nu stiu ce sa spun despre astea.
totusi faza cu scaunu pe sus si ca so spulberat nu stiu ce...
nu stiu...
totusi nu spun ca nu exista straight face

| anonim2222222 a răspuns:

Nu cred in lucrurile astea...

| DrOgpErIcUlOs a răspuns:

Eu personal nu prea cred insa, totul este posibil...