| MichaelJacksonbilliejean_6412 a întrebat:

Fantomele exist?
Pentru ca eu stateam in pat si sora mea dormea si tot auzeam Denis in soapta era glasul sorei mele dar m-am uitat daca doarme si dormea si a spus ca si ea a auzit.
Si odata sora mea se pregatea sa faca baie si ea nu a tras perdeaua si a plecat si cand s-a intors era intoarsa.
Si mama odata se uita la un serial cu fantome si aproape ca adormea si a simtit o mana pe cap.
Crede-ti ca am o fantoma prin casa?
Mama mamei mele e moarta de mult.

Răspuns Câştigător
| BoRaK_7316 a răspuns:

1. Se Poate Sa Existe o Fantoma
2. Se poate sa fiti foarte Stresati sa aveti o perioada mai grea de ex probleme mai grele examene si sa vi se para
3. Cel mai bine ar fi sa chemati un Preothappy
4. Dai fundita?big grin

6 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Da. E fantoma lui Michael Jackson. Si vezi ca are si-o maimuta dupa el.

PS: te uiti prea mult la televizor dupa ora 00.

| mihai12_8604 a răspuns:

Pe mine ma sperie prima fraza cu denis
dar putea sa fie oricine dar mereu sa crezi in dumnezeu pentru ca el te ajuta la bine si la greu

| imiplacesaajut a răspuns:

Vezi ca se scrie surori nu soreilaughing

| gaby98g a răspuns:

Probabil dar, daca iti mai striga cineva noaptea numele sa nu raspunzi pentru ca o vorba din batrani zice sa nu raspunzi la acel "strigoi" sau fantoma ca altfel vei murii, el doar avea vocea surori tale...NU RASPUNDE ca de exemplu: ce faci denis? si tu sa zici bine...
ai grijawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De multe ori fantomele sunt imaginatia ta, dar poate o fi... tie ti-a murit vrean vecin? Mai bine zi mereu: nu exista fantome. Acum nu stiu ce sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca o prietena de-a mea mi-a zis ca daca raspunzi cand iti striga numele mori.