| Izabela200003 a întrebat:

Deci aseara am visat ca veneam de afara si o fantoma era in camera mea(dormitor) nu se vedea dar misca scaunul si arunca niste bluze d-ale mele pe sus prin camera! Mi se pare cam infricosator! Dupa am fugit si unde ma duceam fantoma venea dupa mine! Stie cineva semnificatia?

1 răspuns:
| SergiuBoss11 a răspuns:

A intalni o fantoma in vis inseamna ca va trebui sa te impui in fata persoanelor care vor sa profite de tine Daca visezi ca fantoma este a unei persoane cunoscute este posibil sa contactezi o boala usoara de care vei scapa repede.

asta este interpretarea, dar eu nu cred in asa ceva.